ZAWODY BRD 2023

W tegorocznych zawodach Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym nasza szkoła wzięła udział w turnieju osiągając sukces na szczeblu gminnym, zdobywając odpowiednio pierwsze i drugie miejsce wśród swoich rówieśników. Grupa pierwsza (młodsza) w składzie: Julia Szymczykiewicz, Laura Wojtaś, Wiktoria Wątroba (rezerwowa), Mikołaj Grabda oraz Mateusz Pilśniak z klasy 4 i 5 po zaciętym boju zajęli pierwsze miejsce, które daje przepustkę do kolejnej fazy i rozgrywek na szczeblu powiatowym. Druga grupa (starsza) uczniowie z klasy 8 w składzie: Iga Świetlik, Wiktoria Bochniak, Karol Fortuna oraz Karolina Liberek (rezerwowa) zajęli drugie miejsce rywalizując z uczniami ze szkół: SP 1 Pińczów oraz SP Gacki, które zwyciężyły w tej grupie. Gratulujemy i trzymamy kciuki za naszych uczniów w kolejnym etapie.

Fundatorem nagród był Pan Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów – Włodzimierz Badurak. Koordynatorem turnieju był Łukasz Wilk.

Autor: Łukasz B.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.