SZKOLNA DYSKOTEKA Z BAJKAMI DISNEYA W TLE

W piątek w naszej szkole odbyła się dyskoteka, jej tematem przewodnim był Walt Disney. Chętne osoby przebrały się za wybraną postać z bajek i baśni Disneya. Byliśmy bardzo zadowoleni, bo okazało się, że naprawdę wielu uczniów podeszło poważnie do tematu, i to nie tylko najmłodsi. Na parkiecie wirowały więc królewny, księżniczki, Kopciuszki. Mogliśmy podziwiać też Alicję z Krainy Czarów, Lilo, Syrenkę, Roszpunkę oraz wiele innych fantazyjnych i barwnych postaci.

Wszyscy uczestnicy doskonale bawili się tańcząc w rytm ulubionej muzyki, a integracja podopiecznych była szczególnie zauważalna we wspólnym wykonaniu takich tańców i zabaw jak: belgijka czy chusteczka. Nie zabrakło też pysznego poczęstunku.

Bardzo ciekawym punktem imprezy był wybór najbardziej pomysłowych strojów. Zabawa przebiegła w dwóch kategoriach wiekowych. Nasi uczestnicy musieli się kolejno pięknie zaprezentować, niczym na wybiegu modelek i modeli. Trzeba przyznać, że niektórzy robili to z wielką gracją i elegancją 😉

Jury wyłoniło po 3 zwycięzców w każdej kategorii, ale i tak wszyscy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami i słodkościami. Wyszliśmy bowiem z założenia, że liczy się wspaniała zabawa.

Dyskoteka wszystkim bardzo się podobała i już z niecierpliwością czekamy na kolejną.

Autor: Monika C.

zdjęcia…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.