ŚWIĘTO NASZYCH MAM I TATUSIÓW…

Moja rodzina„Zawsze wszystko się udaje, cztery ręce to nie dwie.
Razem z tatą pomagamy, kiedy mama czegoś chce.
Pomagamy sobie wszyscy, bo od tego jest rodzina.
Od niej uczysz się wszystkiego, tak się życie twe zaczyna.”

Jak co roku, 26 maja świętujemy Dzień Matki, a miesiąc później Dzień Ojca. W tym roku, 6 czerwca połączyliśmy te święta, organizując Dzień Rodziny.

Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Ilona Modrzewiecka, która złożyła Rodzicom najlepsze życzenia i zaprosiła na część artystyczną.

Każde dziecko pragnie, aby rodzina była szczęśliwa, aby miała prawdziwy dom. W tym szczególnym dniu wszyscy chcieliśmy być razem. Dzieci z przedszkola i uczniowie szkoły zaprezentowali  dla swoich najbliższych piosenki, tańce i wiersze. Mogliśmy też obejrzeć bajkową inscenizację i wysłuchać koncertu uzdolnionych dziewcząt, które pięknie zagrały na akordeonie i skrzypcach. W niejednym oku zakręciła się łza wzruszenia…

Na zakończenie wręczyliśmy naszym kochanym Rodzicom samodzielnie przygotowane upominki, za co otrzymaliśmy mnóstwo uścisków i całusów.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność. Dziękujemy Państwu za wspólne świętowanie i radosny czas spędzony razem. Dzień Rodziny to piękne święto nas wszystkich, ponieważ od zawsze zależy nam, aby społeczność zgromadzona wokół naszej szkoły i przedszkola stanowiła jedną wielką rodzinę.

Autor: Monika C.

zdjęcia…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.