OBCHODY DNIA SĄSIADA W MŁODZAWACH

Europejski Dzień Sąsiada - Forum - Familie.plDzień Sąsiada to święto obchodzone na całym świecie, którego celem jest wspólne spędzanie czasu przez sąsiadki i sąsiadów. Jest ono pretekstem do spotkań i czerpania radości z przebywania wśród innych. Warto o relacje sąsiedzkie zadbać, a dobrą okazją do tego była impreza zorganizowana w niedzielę w Świetlicy Wiejskiej w Młodzawach. W uroczystości wzięły udział dzieci i młodzież z naszej szkoły i z przedszkola.

Występy rozpoczęli uczniowie klas I-III regionalnym tańcem – trojakiem. Dodatkowym atutem popisu były piękne stroje młodych tancerzy. Potem przeszedł czas na najmłodszych artystów, czyli przedszkolaków, którzy ujawnili swoje wokalno taneczne talenty  śpiewając i tańcząc rock and rolla. Energiczny taniec wywołał wielki aplauz wśród licznie zgromadzonych widzów. Na koniec uczniowie klas I-III zaprezentowali się w przepięknej choreografii w tańcu z szarfami, a dopełnieniem uroczystości był występ akordeonowy uczennicy z klasy VI – Zuzi.

Dużą atrakcją dla naszych dzieci było malowanie buziek oraz gry i zabawy na dmuchanych zamkach. Uwieńczeniem wieczoru była wspólna zabawa przy muzyce.

Dziękujemy Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Młodzawach, które  jak zawsze, pamiętały o nas i przygotowały dla wszystkich słodkie niespodzianki.

Autor: Monika C.

zdjęcia…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.