BEZPIECZNE WAKACJE

Dziś, 23 maja odbyło się spotkanie uczniów klas I-VIII z przedstawicielem lokalnej policji aspirantem Tobiaszem Lorencikiem, mające na celu edukację uczniów na temat bezpiecznych wakacji.

Pan Policjant prowadził spotkanie, omawiając różne aspekty bezpiecznych wakacji. Tematyka obejmowała bezpieczne podróżowanie, jazdę na rowerze bądź hulajnodze, zachowanie na plaży, kąpiele i zabawy w miejscach niedozwolonych, ochronę osobistą i cyberbezpieczeństwo.

Podczas spotkania uczniowie mieli okazję wziąć udział w prelekcji, która angażowała ich w praktyczne omówienie właściwych działań w różnych sytuacjach. Prowadzący przedstawił również plany reagowania w przypadku niebezpiecznych sytuacji, takich jak zgubienie się, napotkanie osoby podejrzanej lub przypadki przemocy.

W trakcie spotkania uczniowie mieli możliwość zadawania pytań, a policjant udzielał odpowiedzi, aby zapewnić im pełniejsze zrozumienie omawianych tematów.

Spotkanie z policją w szkole na temat bezpiecznych wakacji przyczyniło się do podniesienia świadomości uczniów na temat zagrożeń oraz odpowiednich działań zapewniających bezpieczne wakacje.

Autor: Agnieszka K.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.