WSPANIAŁY DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – Janusz Korczak

Dzień Dziecka to święto, na które wszyscy uczniowie i dzieci z przedszkola czekają z niecierpliwością przez cały rok. W tym roku świętowaliśmy 7 czerwca. Od rana czekały na nas same niespodzianki, a piękna pogoda sprzyjała grom i  zabawom  na powietrzu, ale po kolei…

Pani dyrektor Ilona Modrzewiecka rozpoczęła imprezę od przedstawienia gościa – Zastępcę Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów – Panią Beatę Kitę, która przybyła do nas z mnóstwem słodyczy i życzyła wspaniałej zabawy, szczególnie na dmuchanych zamkach sponsorowanych przez Burmistrza Miasta i Gminy – Pana Włodzimierza Baduraka. Dziękujemy!

To jednak nie koniec niespodzianek. Na szkolnym boisku w pięknych strojach pojawiły się panie z Koła Gospodyń Wiejskich i złożyły życzenia z okazji naszego święta, a potem częstowały słodyczami. Było nam niezwykle miło.

Zabawa była wyśmienita. Szaleliśmy na „dmuchańcach”, braliśmy udział  w grach sprawnościowych i ogólnorozwojowych oraz ciekawych konkurencjach sportowych z elementami rywalizacji, tańczyliśmy belgijkę. Oprócz tego przedszkolaki i młodsi uczniowie mogli sobie sprawić tatuaż, zrobić zdjęcie w „anielskiej” fotobudce. Jak się potem okazało, tatuaże i ozdoby twarzy przypadły do gustu nie tylko maluchom.

W przerwie zabaw i sportowych zmagań uzupełnialiśmy zapasy energii zajadając się kiełbaską z grilla i przygotowanymi dla nas słodkościami. Kto chciał, mógł też zakupić watę cukrową.

Dziękujemy za wspaniały dzień pełen wrażeń i niespodzianek!

Autor: Monika C.

zdjęcia…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.