UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

W dniu dzisiejszym w  naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Pani Dyrektor Ilona Modrzewiecka podziękowała wszystkim za trud i zaangażowanie, życząc uczniom udanych wakacji oraz wielu sukcesów w przyszłym roku szkolnym. Podkreśliła, jak ważne jest wspólne działanie i wsparcie, jakie społeczność szkolna daje sobie nawzajem.

Najlepsi uczniowie szkoły otrzymali stypendia i nagrody, będące wyrazem uznania za ich osiągnięcia i wkład w życie szkolne. Wyróżnienia otrzymali też rodzice angażujący się w życie naszej placówki.

Potem przyszedł czas na krótki występ  w wykonaniu uczniów klasy III, którzy zakończyli pierwszy etap edukacji w szkole podstawowej. Szczególnie wzruszającym momentem podczas uroczystości był pożegnalny występ klasy ósmej. Tegoroczni absolwenci podziękowali wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za trud włożony w ich edukację oraz opiekę, następnie zaśpiewali piosenkę. Wszyscy mocno się wzruszyliśmy…

Dzisiejsze zakończenie roku szkolnego było nie tylko czasem podsumowań, ale również radości i dumy z osiągnięć. To wydarzenie przypomina, że każdy sukces jest wynikiem ciężkiej pracy, wsparcia ze strony rodziny i nauczycieli oraz determinacji uczniów. Wszystkim życzymy, aby nadchodzące wakacje były czasem zasłużonego odpoczynku, pełnym niezapomnianych chwil i nowych inspiracji na kolejny rok nauki.

Autor: Monika C.

zdjęcia…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.