WARSZTATY RĘKODZIEŁA NA FINISZU

W tym tygodniu zakończyliśmy realizację kolejnego zadania  realizowanego w ramach projektu „JUTRO ZALEŻY OD DZIŚ, A DZIŚ ZALEŻY ODE MNIE” dofinansowanego  przez LGD PONIDZIE. Skierowany jest on  do dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 15 lat oraz do kobiet mieszkających lub pracujących na terenach wiejskich w Gminie Pińczów.

Warsztaty rękodzieła, bo o nich mowa cieszyły się dużym powodzeniem wśród mieszkanek Młodzaw (i nie tylko…). W trakcie kolejnych warsztatów Panie wyplatały z papierowej wikliny filiżanki, które ozdabiały wykonanymi z krepiny kwiatami.

Po zakończonych pracach przewidzianych w projekcie przyszedł czas na bonus od Pani Ani z „Pracowni Artystycznej Anna Bączek”. Przepiękne trawki, nasionka i kłosy zbóż posłużyły do wykonania kwiatów z naturalnych elementów. Wychodziły tak piękne i okazałe, że z pewnością posłużą do dekoracji dożynkowego wieńca przygotowywanego przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Młodzawy Dziś i Jutro”.

Takie warsztaty to super sprawa – mówiły uczestniczki. Pomimo licznych domowych i zawodowych obowiązków znalazły czas na udział w projekcie. Doceniły również pracę koordynatora projektu i pani trenerki, którym złożyły podziękowania. My, realizatorzy projektu dziękujemy z kolei  Paniom za zaangażowanie i aktywność.

Autor: Ilona M.

Gallery with ID 492 doesn't exist.

zdjęcia..

Echo Dnia dodało relację z realizacji projektu…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.