PODSUMOWANIE REALIZOWANYCH PROJEKTÓW

W dniu dzisiejszym uczniowie klasy I i III zostali wyróżnieni  za dotychczasowy udział w programach edukacyjnych, w których brali i nadal biorą udział. Dzieci z klasy I za udział projekcie „Akademia Bezpiecznego Puchatka” otrzymały piękne, kolorowe dyplomy potwierdzające umiejętność odpowiedniego zachowania się w sytuacjach dla nich niecodziennych. Program zwracał uwagę na potencjalne zagrożenia, uświadamiał dzieciom i ich rodzicom skutki niebezpiecznych zachowań w domu, szkole, na drodze, w Internecie i w czasie zabawy. Należy również dodać, że w Wielkim Teście Bezpieczeństwa wszyscy nasi uczniowie podali 100% prawidłowych odpowiedzi!!!

Uczniowie obu klas w bieżącym roku szkolnym uczestniczą w innowacji pedagogicznej „Klucz do kodowania” opartej na ogólnopolskim programie edukacyjnym „Uczymy dzieci programować”. Za udział w IV edycji programu wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami.

W ramach wyżej wspomnianej innowacji przystąpiliśmy do udziału w V edycji, nie mogło być inaczej! Zapowiada się bardzo ciekawie, tym bardziej, że duży nacisk będziemy kładli na kształtowanie kompetencji kluczowych, czyli najważniejszych i podstawowych umiejętności, które człowiek powinien rozwijać w trakcie swojego życia, żeby osiągnąć sukces w życiu zawodowym i prywatnym. Z niecierpliwością czekamy na dalszy ciąg!!!

Autor: Monika C.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.