GEOGRAFIA W PIŃCZOWSKIM OGÓLNIAKU!

 25 lutego uczniowie ósmej klasy wybrali się na wyjątkową lekcje geografii do Liceum Ogólnokształcącego w Pińczowie. Na początku wizyty, dzięki uprzejmości p. Urszuli Pietrzykowskiej – pracownikowi biblioteki, nasza młodzież zwiedziła budynek szkoły i pracownie przedmiotowe. Obejrzeli prezentacje multimedialną na temat oferty edukacyjnej i zapoznali się z zasadami rekrutacyjnymi oraz poznali szczególne osiągnięcia licealistów oraz absolwentów.

W końcu nadszedł moment na który czekaliśmy od dawna…. lekcja geografii w klasie III prowadzona przez naszych ósmoklasistów! Termin ten został wybrany nieprzypadkowo, gdyż niedługo matura i chcieliśmy sprawdzić jak maturzystom idą przygotowania! Naszym celem była kompleksowa powtórka z geografii z zakresu szkoły podstawowej – na wesoło. Przygotowaliśmy dla starszych kolegów i koleżanek serię pytań w formie znanego telewizyjnego teleturnieju „Jeden z dziesięciu”.

Na początku  obie strony trochę się tremowały, jednak życzliwa atmosfera i dobre humory pozwoliły rozładować napięcie. Walka wśród licealistów była zacięta ponieważ nikt nie chciał odpaść z gry. Po długich potyczkach  wyłonili się zwycięzcy, którzy oprócz własnoręcznie wykonanych medali otrzymali od swojej pani Profesor wysokie oceny. Z tego miejsca bardzo serdecznie chcielibyśmy podziękować pani Marzenie Prażuch za możliwość realizacji tego przedsięwzięcia oraz za otwartość, życzliwość i serce!

To była wyśmienita przygoda. Zabawa i nauka dla nas wszystkich. Za rok koniecznie musimy to powtórzyć!

TYMCZASEM ŻYCZYMY POWODZENIA NA MATURZE  WSZYSTKIM TRZECIOKLASISTOM!!!

Autor: Paulina S.

Gallery with ID 686 doesn't exist.

zdjęcia…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.