UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Na ten dzień czekaliśmy z utęsknieniem. Dziś, 25 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021. Podczas skromnych, ale uroczystych akademii nie obyło się bez chwil refleksji i wzruszeń.

Ze względów bezpieczeństwa uczniowie i dzieci przedszkola zostali podzieleni na trzy grupy, dlatego w tym roku w naszej szkole odbyły się aż trzy pożegnania. O godzinie 8:30 Pani dyrektor wręczyła dyplomy i  nagrody uczniom z klas I-III, po godzinie 9 w sali pojawili się uczniowie klas IV – VIII, a po 10 w zakończeniu roku wzięły udział przedszkolaki. Pięcioro uczniów wyróżniających się wysokimi wynikami w nauce, zachowaniem i zaangażowaniem w działalności na rzecz klasy i szkoły otrzymało jednorazowe stypendia ufundowane przez Stowarzyszenie Rozwoju Młodzaw – Nasza Przyszłość.

Szczególnie wzruszającym momentem podczas uroczystości był pożegnalny występ klasy ósmej. Tegoroczni absolwenci  podziękowali wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za trud włożony w ich edukację oraz opiekę, następnie zaśpiewali wzruszającą piosenkę. Nie obyło się bez łez zarówno ze strony młodzieży, jak i kadry nauczycielskiej.

Dla nauczycieli, uczniów i rodziców ostatni rok był pełen wyzwań, trudów i stresu związanego z długotrwałą nauką zdalną, dlatego pragniemy życzyć wszystkim spokojnych wakacji. Mamy nadzieję, że nadchodzące miesiące będą dla Was okresem odpoczynku i wspaniałej zabawy, który sprawi, że we wrześniu zjawicie się w szkole pełni energii i gotowi do podejmowania nowych wyzwań.

Autor: Milena W.

Gallery with ID 883 doesn't exist.

zdjęcia…

zakończenie roku szkolnego przedszkolaków…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.