INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Dnia 1  września 2021 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Szkolnego 2021/2022.

Nowy rok szkolny powitał nas deszczową pogodą, ale pomimo tego na twarzach dzieci widać było uśmiech i zadowolenie. Na sali gimnastycznej z zachowaniem zasad bezpieczeństwa zebrali się nauczyciele, uczniowie oraz rodzice uczniów klasy I i klasy VII.

Uroczystość zapoczątkowało odśpiewanie hymnu państwowego. Następnie zabrała głos pani dyrektor Ilona Modrzewiecka, która przywitała uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników obsługi, życząc wszystkim w nowym roku szkolnym wielu sukcesów. Życzyła uczniom,  by nauka w nowym roku szkolnym była udaną przygodą edukacyjną, zapewniającą mądre poznawanie świata i rozwijania własnych talentów, a czas spędzony w szkole zaowocował zdobywaniem wiedzy, dobrymi ocenami, ciekawymi zajęciami w przyjaznej, pełnej życzliwości atmosferze oraz wspaniałymi i trwałymi przyjaźniami. Szczególnie ciepłe życzenia kierowała do dzieci, które po raz pierwszy przekraczają progi naszej  szkoły.

Następnie w podniosłej atmosferze odbyło się uroczyste ślubowanie na ucznia klasy I. Po akcie ślubowania pierwszoklasiści zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej w Młodzawach. Na pamiątkę tego wydarzenia  otrzymali dyplomy oraz upominki ufundowane przez Stowarzyszenie Rozwoju Młodzaw – Nasza Przyszłość. Rozpoczęcie roku szkolnego zakończyło spotkanie uczniów z wychowawcami  klas.

W tym dniu przedszkolaki również z uśmiechem przywitały przedszkole po wakacyjnej przerwie. Pełni energii, wypoczęci, gotowi na rozpoczęcie nowej przygody. Choć dla niektórych dzieci początki nie będą łatwe, to wierzymy, że ten rok przyniesie im wiele radości z nauki i beztroskiej zabawy.

Autor: Agnieszka K.

zdjęcia…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.