#BiegFairPlayPKO w naszej szkole

7 września obchodzimy Światowy Dzień Fair Play – święto ustanowione przez Międzynarodowy Komitet Fair Play (CIFP). W tym dniu w sposób szczególny na całym świecie promowana jest idea czystej i uczciwej rywalizacji – nadrzędnej wartości w sporcie i codziennym życiu.  Głównym celem jest więc szeroka promocja zasad fair play oraz promowanie właściwych  postaw w każdym aspekcie naszego życia.

Z okazji Światowego Dnia Fair Play w całej Polsce organizuje się #BiegFairPlayPKO, który służy promocji najważniejszej sportowej zasadzie, dzięki której sport emanuje pięknem i inspiruje do godnego zachowania na co dzień.

Nasza szkoła postanowiła przyłączyć się do tej szlachetnej idei i w dniu dzisiejszym zorganizowaliśmy bieg na terenie szkolnego boiska pod kierunkiem nauczyciela wychowania fizycznego. Nie było ważne, kto pierwszy dobiegnie do mety, ważne było to, że mogliśmy wszyscy pokonać dystans i cieszyć się ze wspólnego sukcesu. Warto brać udział w akcjach, które uczą nas właściwych postaw i wpajają cenne wartości!

Autor: Monika C.

Gallery with ID 898 doesn't exist.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.