PODSUMOWANIE PROJEKTU FANTASTYCZNE PRZEDSZKOLAKI FIGURAKI

W miniony piatek 26 maja w naszym przedszkolu odbyło się podsumowanie projektu „FANTASTYCZNE PRZEDSZKOLAKI FIGURAKI” w ramach programu grantowego „Rosnę z matematyką” Fundacji mBanku. W wydarzeniu tym uczestniczyli zaproszeni goście: pani dyrektor Ilona Modrzewiecka, pani prezes Monika Cugowska, pan sołtys Stefan Rutkowski, panie z Koła Gospodyń Wiejskich, rodzice i dziadkowie naszych przedszkolaków. Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor witając wszystkich przybyłych, po czym wspólnie obejrzeliśmy prezentację multimedianą przypominającą nam wszystkie działania realizowane przez nas w ramach zakończonego projektu. Następnie zaprosiliśmy wszystkich gości i dzieci na słodki poczęstunek. Spotkanie przebiegło w miłej i sympatycznej atmosferze.

Autor: Jolanta J.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.