ŚWIĘTO MISIA W PRZEDSZKOLU

23 listopada w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu każde dziecko przyszło do naszego przedszkola ze swoim pluszakiem. Przybyły misie małe, duże, kolorowe. Wszystkie były piękne i wyjątkowe.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy, poznały historię święta, bawiły się przy misiowej muzyce wraz z ogromnym misiem który przybył do naszego przedszkola. Była foto-budka, poczęstunek, a także dzieci wykonywały pracę tworząc misiową kukiełkę.
Na koniec dnia dzieci otrzymały misiowe żelki oraz medale „Przyjaciela Pluszowego Misia”.

Bardzo dziękujemy rodzicom za zaangażowanie przy organizacji tak radosnego dnia dla przedszkolaków.

Autor: Joanna J.

zdjęcia…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.