TO BYŁ NIEZAPOMNIANY WIECZÓR!

W ostatni czwartek 30 listopada w naszej szkole odbył się bal andrzejkowy. Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. I tak właśnie było też w naszej szkole.

Wieczór czwartkowy przebiegały  pod hasłem wróżb i zabaw andrzejkowych, a szkoła zamieniła się w miejsce czarów i magii. Każdy uczestnik andrzejkowej zabawy z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki z nazwami zawodów przyszłości, szukał swojej szczęśliwej liczby, poznawał znaczenie swojego ulubionego koloru. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Młodszych kolegów i koleżanki do wspólnych wróżb i zabaw zachęcali uczniowie klasy VIII, którzy z zapałem i kreatywnością prowadzili bal andrzejkowy. Wróżby, światełka, balony, serpentyny oraz stroje uczestników zabawy dodawały magii i tajemniczości. Wszyscy uczestnicy balu świetnie się bawili. Był to fantastyczny wieczór wspólnej zabawy, wróżb i magii.

Autorzy: Renata B., Ewelina R.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.