OBCHODY DNIA PRZEDSZKOLAKA

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”.

W piątek, 20 września dzieci z przedszkola obchodziły swoje wielkie święto – Dzień Przedszkolaka. Imprezę rozpoczęła Pani Dyrektor – Ilona Modrzewiecka, która życzyła dzieciom dobrej zabawy, a następnie poczęstowała wszystkich cukierkami.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka co roku wypada 20 września. Święto oficjalnie zostało ustanowione Uchwałą Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej z dnia 13 września 2013 roku, aby podkreślić znaczenie edukacji przedszkolnej.

W tym dniu na dzieci czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Wśród nich znalazły się między innymi: zagadki słowne, zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej, pląsy i zabawy ruchowe ze śpiewem oraz tradycyjne zabawy kołowe. Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy naszych milusińskich. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.

Na zakończenie każdy przedszkolak zabrał do domu miły upominek ufundowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Młodzaw – Nasza Przyszłość. Dziewczynki otrzymały lustereczko, zaś chłopcy bajkę w formie książeczki.

Autor: Justyna G.

Gallery with ID 509 doesn't exist.

zdjęcia…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.