EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU NA WESOŁO

W dniu dzisiejszym w naszej szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie – otóż po raz pierwszy od wielu, wielu lat zorganizowano turniej siatkówki  pomiędzy uczniami i pracownikami placówki w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu.

Przygotowania trwały już od samego rana, towarzyszyły im wielkie emocje. W wielkim napięciu dotrwaliśmy do magicznej dwunastej godziny, bo to właśnie o tej godzinie miały rozpocząć się rozgrywki.

Społeczność uczniowska utworzyła trzy zespoły o niezwykle wdzięcznych i subtelnych nazwach: „Gorące serdelki”, „Ciepłe kabanosy” i „Zimne parówki”. Drużyna pracowników to „Schaboszczaki w kapuście”. Wszystko wskazuje  na to, że zawodnicy musieli czuć wielkie „ssanie w dołku”, skoro wszystko kojarzyło im się z jedzeniem 🙂 Ale niech tam…

No i zaczęło się – zespoły z wielkim poświęceniem i zaangażowaniem przystąpiły do walki o palmę pierwszeństwa, w dodatku niektóre miały bardzo ambitne „fankluby”, które mocno zagrzewały ich do boju. Na boisku następowały zmiany jak w kalejdoskopie – raz „Parówki”, raz „Kabanosy”, to znowu „Serdelki” walczyły z dzielnie broniącymi swego honoru „Schaboszczakami”.

Tak, jak przewidywaliśmy – zwyciężyła młodość!!! „Schaboszczakom”  do remisu zabrakło tylko 2 punktów, można więc powiedzieć, że turniej był niesamowicie wyrównany, a do tego mocno emocjonujący.

Na koniec wszyscy zawodnicy podali sobie ręce, a Pani Dyrektor w ramach podziękowania za walkę fair play poczęstowała nas słodyczami.

Takiego dnia na pewno szybko nie zapomnimy. Pokazaliśmy, że dysponujemy świetną kondycją, może nieco mniejszymi umiejętnościami technicznymi 😉 , ale w ogólnym rozrachunku było super! Mamy nadzieję na kolejne tego typu akcje w naszej szkole.

Autor: Monika C.

Gallery with ID 514 doesn't exist.

zdjęcia…

W „Echu Dnia” też o nas piszą…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.