UDZIAŁ NASZYCH UCZNIÓW W TURNIEJU O PUCHAR TYMBARKU

To już kolejny udział naszej amatorskiej drużyny w turnieju piłki nożnej na szczeblu gminnym „XX EDYCJA Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”, który został zorganizowany w Pińczowie na Orliku. Organizatorem Turnieju był Polski Związek Piłki Nożnej.

W zawodach wzięło udział 4 zespoły w kategorii U12:

  • Sp 1 Pińczów
  • Sp 2 Pińczów
  • Sp Michałów
  • Sp Młodzawy

Do kolejnej fazy rozgrywek awansowała kadra z Pińczowa, natomiast zawodnicy/zawodniczki z naszej szkoły zaprezentowali się bardzo dobrze walcząc we wszystkich meczach jak równy z równym. Fakt, iż podjęliśmy rywalizację z zespołami, które w swoich szeregach mają zawodników  trenujących na co dzień w szkółkach piłkarskich, to dla nas już wielki sukces!

Gratulacje dla SP MŁODZAWY!

Autor: Łukasz B.

Gallery with ID 554 doesn't exist.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.